O MomCare

MomCare by Lina je nová maďarská značka, která nabízí pomůcky poporodní péče pro maminky. Cílem je poskytnout ženám vhodné pomůcky, aby se mohly zotavit po porodu v pohodlí.

Dle slov zakladatelky značky Momcare Kataliny Sallai-Sárosi se použitím těchto pomůcek ukázalo, že zotavení po porodu bylo mnohem rychlejší a méně bolestivé, veškeré produkty vyvinula na základě vlastních zkušeností a je hrdou maminkou dvou dětí.
Blaho maminky je klíčem ke štěstí dítěte. Proto je důležité minimalizovat poporodní bolesti, aby se ženy mohly věnovat láskyplným chvílím sbližování se svým dítětem.

Ať už čekáte své první dítě nebo jste již zkušený rodič, porod je jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Stejně jako porod, i rekonvalescence po porodu má svá úskalí. Ať už váš porod vypadal jakkoliv, vaginálně nebo císařským řezem, období zotavování nemusí být vždy jednoduché. Málokdo však ví, že poporodní bolesti NEJSOU nezbytnou součástí šestinedělí s produkty značky MomCare by Lina.
Na kvalitu svých produktů klade značka Momcare velký důraz, všechny produkty jsou vyrobeny z přírodních a organických látek, bez barviv a konzervačních látek. Vybrané produkty získaly certifikát ECOCERT.