Dne 26.6.2024 bude provoz naší společnosti zcela uzavřen z důvodu konání inventury. V tento den nebude probíhat expedice objednávek. Děkujeme za pochopení. Tým MomCare

Krém na jizvy po císařském řezu

Kód: K705030
2 hodnocení
759 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Krém na jizvy po císařském řezu je přípravek pro lokální ošetření jizev, je účinný při léčbě a prevenci hypertrofických jizev a keloidů. Bílý, rychle se vstřebávající krém pomáhá udržet rovnováhu vlhkosti pokožky a zároveň napomáhá při léčbě jizev po císařském řezu. Zjemňuje, vyhlazuje a vyrovnává jizvy, zmírňuje bolest, svědění a pocit nepohodlí spojený se zjizvením a zároveň minimalizuje jejich zbarvení. Doporučuje se použít na čerstvě zhojenou ránu (po odstranění strupů z rány a zhojení řezu). Lze jej také použít k léčbě zvýšeného zjizvení do dvou let od zhojení rány.

Vyrobeno z rostlinného silikonu - s vilínem, kyselinou hyaluronovou, lysinovým kolagenem a pentavitinem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Program pro regeneraci po císařském řezu ve 3 krocích pro zdravé a krásné jizvy!

Při operacích, jako je císařský řez, vznikají jizvy. Více faktorů, jako je struktura kůže, váha novorozence, zdravotní komplikace atd. určují polohu (horizontální nebo vertikální) a délku (10 až 20 cm) řezu. Přivedla jste na svět dítě a stala jste se Maminkou. Buďte na tuto jizvu hrdá! Nyní ji chraňte a nechte uzdravit! Je velmi důležité zdůraznit, že kromě estetického vzhledu jizev je snad ještě důležitější zabývat se léčbou jizev ze zdravotního hlediska, aby se předešlo jejich dlouhodobým nepříjemným projevům, jako jsou srůsty, problémy s udržením moči apod. Čím dříve s léčbou jizvy začnete, tím lepší výsledky můžete očekávat. Léčba jizvy vyžaduje čas, buďte prosím trpělivá, protože vzhled jizvy se může měnit až do prvního roku po porodu!

Abychom vám pomohli s dosažením požadovaných výsledků, vypracovali jsme regenerační program ve 3 krocích:

Krok 1: MomCare Krém na jizvy po císařském řezu
Přípravek používejte po odstranění strupů z rány a zahojení řezu (ideálně 10 dní po operaci). Nanášejte tenkou vrstvu přímo na jizvu 2-krát denně.
 
Krok 2: MomCare Silikonové náplasti na jizvy po císařském řezu
Udržujte jizvu hydratovanou a chráněnou pomocí náplastí na jizvy. Doporučuje se používat po šestitýdenní lékařské kontrole po porodu jako doplňkové ošetření ke krému MomCare Krém na jizvy po císařském řezu.
 

Krok 3: MomCare Masážní přístroj na podporu laktace a masáž jizvy po císařském řezu s funkcí nahřívání a vibracemi

Tento mini masážní přístroj je speciálně vyroben pro ošetření jizev. Je vodotěsný, poskytuje 8 rychlostí intenzity, má funkci vyhřívání a je vybaven kabelem USB. Přístroj používejte 3 měsíce po operaci císařským řezem v kombinaci s MomCare Krém na jizvy po císařském řezu a MomCare Silikonovými náplastmi na jizvy po císařském řezu. Jemným pohybem masážního přístroje masírujte jizvu podélně od jednoho bodu řezu po druhý. Pro dosažení nejlepších výsledků nastavte vám příjemnou úroveň vibrací a zároveň zhluboka dýchejte. Používejte denně po dobu 10-20 minut.

Doplňkové parametry

Kategorie: Poporodní péče
Určení: Císařský řez
? #Clanek-do-detailu&Hygiena po porodu: Hygiena po porodu - aneb co vás čeká?
? #Clanek-do-detailu&Příprava na porod: Co nezapomenout do porodnice?