Dne 26.6.2024 bude provoz naší společnosti zcela uzavřen z důvodu konání inventury. V tento den nebude probíhat expedice objednávek. Děkujeme za pochopení. Tým MomCare

Masážní přístroj na podporu laktace a masáž jizvy po císařském řezu

Kód: K275346
3 hodnocení
1 320 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Spojuje v sobě teplo a vibrace pro zlepšení kojení a odsávání. Přivítejte lepší tok mléka, rychlejší odsávání a prevenci ucpaných mlékovodů. Toto je změna kojení, na kterou jste čekali! Masážní přístroj lze použít také pro manuální masáž jizvy po císařském řezu pro zlepšení krevního oběhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Program pro regeneraci po císařském řezu ve 3 krocích pro zdravé a krásné jizvy!

Při operacích, jako je císařský řez, vznikají jizvy. Více faktorů, jako je struktura kůže, váha novorozence, zdravotní komplikace atd. určují polohu (horizontální nebo vertikální) a délku (10 až 20 cm) řezu. Přivedla jste na svět dítě a stala jste se Maminkou. Buďte na tuto jizvu hrdá! Nyní ji chraňte a nechte uzdravit! Je velmi důležité zdůraznit, že kromě estetického vzhledu jizev je snad ještě důležitější zabývat se léčbou jizev ze zdravotního hlediska, aby se předešlo jejich dlouhodobým nepříjemným projevům, jako jsou srůsty, problémy s udržením moči apod. Čím dříve s léčbou jizvy začnete, tím lepší výsledky můžete očekávat. Léčba jizvy vyžaduje čas, buďte prosím trpělivá, protože vzhled jizvy se může měnit až do prvního roku po porodu!

Abychom vám pomohli s dosažením požadovaných výsledků, vypracovali jsme regenerační program ve 3 krocích:

Krok 1: MomCare Krém na jizvy po císařském řezu

Přípravek používejte po odstranění strupů z rány a zahojení řezu (ideálně 10 dní po operaci). Nanášejte tenkou vrstvu přímo na jizvu 2-krát denně.
 
Krok 2: MomCare Silikonové náplasti na jizvy po císařském řezu
Udržujte jizvu hydratovanou a chráněnou pomocí náplastí na jizvy. Doporučuje se používat po šestitýdenní lékařské kontrole po porodu jako doplňkové ošetření ke krému MomCare Krém na jizvy po císařském řezu.
 
Krok 3: MomCare Masážní přístroj na podporu laktace a masáž jizvy po císařském řezu s funkcí nahřívání a vibracemi
Tento mini masážní přístroj je speciálně vyroben pro ošetření jizev. Je vodotěsný, poskytuje 8 rychlostí intenzity, má funkci vyhřívání a je vybaven kabelem USB. Přístroj používejte 3 měsíce po operaci císařským řezem v kombinaci s MomCare Krém na jizvy po císařském řezu a MomCare Silikonovými náplastmi na jizvy po císařském řezu. Jemným pohybem masážního přístroje masírujte jizvu podélně od jednoho bodu řezu po druhý. Pro dosažení nejlepších výsledků nastavte vám příjemnou úroveň vibrací a zároveň zhluboka dýchejte. Používejte denně po dobu 10-20 minut.

Doplňkové parametry

Kategorie: Poporodní péče
Určení: Císařský řez, Kojení
? #Clanek-do-detailu&Hygiena po porodu: Hygiena po porodu - aneb co vás čeká?
? #Clanek-do-detailu&Příprava na porod: Co nezapomenout do porodnice?